Kojení v pohodě začíná u jména: Proč vás neoslovuji „maminko“?
„Tak co, maminko, jak nám jde kojení?“ “To byste ale neměla dělat, maminko.” “Maminko, my na to tady máme systém, víte?” Zní to někdy laskavě, skoro až medově. Maminky jistě jsme a je to krásný titul a uznání nového statusu. Proč mě tedy jako laktační poradkyni toto oslovení (téměř) nikdy neuslyšíte vyslovit? Pojďme si to […]
Kojení v pohodě začíná u jména: Proč vás neoslovuji „maminko“? Read More »










